نرم افزار حسابداری

افراد متخصص در هر حیطه کاری برای استفاده از توانمندی‌ها و انجام وظایف محوله نیازمند ابزار تخصصی خود هستند. مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، مدیران مالی، حسابداران، مدیران فروش و انبار و غیره نیز با توجه به تخصص و شرایط خود برای رسیدن به اهداف از پیش طراحی شده به ابزارهای پیشرفته و کارا در کنار پشتیبانی موثر نیاز دارند. ما ابزار حرفه‌ای مدیران پیشرو را تولید نموده‌ایم.
شرکت پایا افزار با استفاده از دانش تحلیل‌گران، کارشناسان و تیم برنامه‌نویسی قدرتمند خود و با تکیه بر تجربیات بیش از یک دهه فعالیت مستمر در تولید و پیاده‌سازی نرم افزارهای حسابداری و سیستم‌های یکپارچه مالی و اداری، افتخار ارائه بهترین و به‌روز ترین راه‌ حل‌های نرم افزاری در حوزه حسابداری، مالی و اداری را به فعالان اقتصادی میهن عزیزمان دارا می‌باشد. البته حوزه فعالیت شرکت پایا افزار محدود به مرزهای جغرافیایی ایران عزیز نبوده و با افتخار، در زمره صادرکنندگان و نمایندگی‌های نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون و اداری می‌باشیم.

مجموعه نرم افزار حسابداری شرکت پایا افزار

مجموعه نرم افزار حسابداری شرکت پایا افزار

نرم افزار حسابداری

برخی از محصولات ارائه شده شرکت پایا افزار عبارت‌اند از:
• نرم افزار حسابداری و اتوماسیون مالی تحت وب پایدار (مخصوص شرکت‌های بزرگ و سازمان‌ها)
• نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان تحت وب پل (CRM)
• نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار
• نرم افزار حسابداری و فروشگاهی تحت وب پیوند (مخصوص فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ)
• نرم افزار حسابداری تحت ویندوز پایا (مخصوص شرکت‌های متوسط)
• نرم افزار حسابداری تحت ویندوز حسابرس ویژه (مخصوص شرکت‌های کوچک)
• نرم افزار حسابداری تحت ویندوز حسابرس آنلاین (مخصوص فروشگاه‌های کوچک)

در این بخش به معرفی کلی نرم افزارهای حسابداری پایا افزار می‌پردازیم. توضیحات کامل هر کدام از نرم افزارها در صفحه مجزا در وب سایت گروه امکان پذیر است و می‌توانید از نحوه دانلود و دریافت نسخه دمو و اطلاعات پشتیبانی آگاهی پیدا نمایید.

نرم افزار حسابداری تحت وب پایدار:
نرم افزار جامع مالي تحت وب پايدار با ويژگي‌های منحصر به فرد و فرايند محور بودن، امکان دستيابی سريع و به موقع از همه جا و با هر ابزاري به اطلاعات را در بستری امن در اختيار شما قرار می‌دهد. فرايندهای داخلی اتوماسيون مالی و اداری مانند ثبت و تأييديه اسناد حسابداری، گردش درخواست وجه نقد در خزانه داری، درخواست كالا توسط واحدها و خرید كالا، تأييديه مالی پيش فاكتور و تبديل آن به فاكتور، درخواست مرخصی، گردش مكاتبات نامه‌های وارده و صادره‌ اداری و غیره را در يك كارتابل ببينيد و مديريت كنيد.
این نرم افزار شامل زير سيستم‌های مالی، كنترل بودجه، خزانه‌داری ريالی و ارزی، انبار و حسابداری انبار،‌ خرید و تداركات، فروش و بازرگانی و باشگاه مشتريان، ‌اموال و دارایی‌های ثابت، توليد و بهای تمام شده، حقوق و دستمزد و غیره بوده كه در ارتباط مستقيم با اتوماسيون اداری پندار می‌باشد. به اين قابليت‌ها،‌ فرم ساز، سيستم گردش كار پويا (Work flow) و CRM را نيز اضافه نماييد.

نرم افزار حسابداری تحت ویندوز پایا:
نرم افزار حسابداری تحت ويندوز پايا، يك پكيج جامع مالی مخصوص شركت‌های متوسط بوده كه دارای زير سيستم‌های حسابداری مالی،‌ پيمانكاری، خرید و فروش، انبارداری و حسابداری انبار، اموال و دارایی ثابت، دریافت و پرداخت و چك و بانك، حقوق و دستمزد، ‌توليد و بهای تمام شده و همچنين سيستم‌های تعميرگاهی و پذيرش خودرو، پخش و غیره می‌باشد. ويژگی اصلی سيستم پايا، جامعيت و امكانات گسترده‌ و در عين حال قيمت مناسب آن است.

نرم افزار حسابداری تحت ویندوز حسابرس ویژه:
نرم افزار حسابداری تحت ویندوز حسابرس ویژه، یک پکیج برای شرکت‌های کوچک بوده که دارای زیر سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت و چک بانک، خرید و فروش، انبارداری، اموال و حقوق و دستمزد بوده و مناسب شرکت‌هایی است که گردش مالی پیچیده‌ای ندارند.

Shopping Basket