بلاگ
نرم افزار انبارداری

کنترل ورود و خروج کالا، ارزش ریالی کالا در انبار و غیره نیازمند سیستمی توانمند مانند نرم افزار انبارداری است که بتواند گردش عملیات را مدیریت نموده و محاسبات را به دقت بالا انجام دهد.

انبار به محلی اطلاق می‌گردد كه كالا، اجناس، مواد اوليه و يا محصول در آن قرار دارد، اين محل ممكن است سرپوشيده، محوطه سرباز، زير زمين و يا حتی داخل يك دستگاه (همانند يخچال‌های صنعتی كه داخل آن مواد غذايی و فاسد شدنی نگهداری می‌شود) باشد. گاهی انبارها داخل يك شركت و يا كارخانه‌اند و گاهی در يك محيط خارج از آن قرار دارند، ولی اغلب شركت‌ها سعی می‌كنند انبارهای خود (به خصوص انبارهای مواد اوليه) را داخل شركت جای داده تا بتوانند كالاها و قطعات مورد نياز خود را به سرعت و سهولت از آن خارج سازند و در تامين مواد اوليه مورد نياز خود دچار وقفه نگردند.

اهمیت انبار به عنوان محل تجمع سرمایه هر سازمان بیش از پیش نمود پیدا می‌کند. انبار به عنوان حلقه ارتباطی بین تولید، توزیع و مصرف و همچنین ارتباط بین زنجیره خرید و فروش مواد و کالا و خدمات محسوب می‌شود.

نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار در نرم افزار حسابرسی مالی پایدار با قابلیت ایجاد فرم و امکان تعیین گردش کار فرم‌ها بر اساس نیاز سازمان، تمامی ابزارهای لازم مدیریت انبار برای تصمیم‌گیری‌های به موقع و کنترل انبارهای مختلف سازمان در کلیه شعب را فراهم می‌آورد.

با استفاده از نرم‌افزار انبارداری کلیه کاربران به آسانی از روند درخواست کالاهای خود آگاه شده و قادر به پی‌گیری درخواست هایشان خواهند بود.

معرفی بخش های نرم افزار انبارداری

۱-اطلاعات پایه انبار

در این بخش از نرم افزار انبارداری مواردی همچون: فرم های انبار، فهرست کالاهای انبار، تعریف قفسه، تخصیص کالا به قفسه و چاپ برچسب کالا در نظر گرفته شده است.

۲-برگه های انبار

شما می توایند درخواست تامین کالا، برگه خروج، صثبت سفارش کالا، درخواست تامین کالا و دیگر امکانات را از این طریق پیگیری کنید.

۳-ریالی کردن

ریالی کردن انبار به کمک این بخش قابل انجام است.

۵- صدور سند حسابداری

از امکانات صدور سند می توان به ثبت سند حسابداری وارده و نیز حسابداری صادره اشاره کرد.

۶-انبارگردانی

فهرست برگه های انبارگردانی و ثبت انبارگردانی در این بخش گنجانده شده است.

۷-گزارش های انبار

گزارش گردش مقدار و کاردکس کالاها طی دوره، تنظیمات گزارش، موجودی کالا بر اساس شماره پروانه، گزارش وضعیت کالاهای انبار بر اساس گروه کالا و گزارش صدها امکان دیگر در این قسمت قابل دسترسی می باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.

ما در شبکه های اجتماعی

داغ ترین ها

آخرین دیدگاه ها

No comments found!

زنبیل خرید