سازمان الکترونیک پندار

نرم افزارهای نسل جدید شرکت پایا افزار بدون نیاز به نصب و بدون محدودیت سیستم عامل و بر روی هرگونه سخت افزاری (کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و غیره) در فضای وب قابل اجرا می‌باشند. نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار یکی از به‌روزترین راهکارهای ارائه شده در زمینه راه‌اندازی سیستم‌های مکاتبات اداری به شمار می‌آید. این نرم افزار با رویکرد کاربری ساده و در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان و مکان و با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا طراحی و پیاده‌سازی شده است. نرم افزار فوق دارای زیر سیستم‌های فرم‌ساز (Form Generator) و گردش کار (Work Flow) با امکان بومی‌سازی در هر سازمان می‌باشد.

دانلود بروشور

جهت درخواست دموی نرم افزار خواهشمند است درخواست خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال فرمائید تا در اسرع وقت نسبت به هماهنگی جلسه دموی نرم افزار اقدامات لازمه صورت پذیرد.

تحت وب

تحت وب بودن پندار، شما را از بُعد مکان و جغرافیا رها می‌سازد. هر جای این کره خاکی که باشید، کافی است یک دسترسی به اینترنت داشـته تا با رعایت اصول امنیـتی سرور مرکزی بتوانید همانند دفتر کارتان، از امکانات سیستم بهره‌مند شده و به اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید. برای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار، نیازی به دریافت CD و نصب نرم افزار و یا به روز رسانی ندارید. با هر دستگاهی که یک مرورگر وب داشته باشد، می‌توانید در شبکه‌های محلی و یا در شبکه اینترنت وارد سیستم شوید و به کارتان برسید. لپ تاپ و تبلت و حتی گوشی موبایل شما دفتر کار شما است. همچنین با توجه به مستقل بودن نرم افزار نسبت به نصب و راه‌اندازی بر روی دستگاه کاربران هزینه‌های نصب و راه اندازی و پشتیبانی کاهش می‌یابد.

مشخصات فنی

نرم افزار اتوماسیون اداری مبتنی بر وب پندار با استفاده از به‌روزترین ابزار برنامه‌نویسی طراحی و پیاده‌سازی شده است. نرم افزار فوق با استفاده از زبان برنامه نویسی  Net. جهت تولید و از بانک اطلاعاتی SQL Server 2008 R2 و My SQL جهت پردازش و نگهداری اطلاعات پیاده‌سازی شده است. همچنین اطلاعات در بانک اطلاعاتی به صورت Hash شده ذخیره می‌گردد. رعایت اصول امنیتی در هر کاری جزو مقدمات و اقدامات اولیه کار می‌باشد. زمانیکه بحث اطلاعات مطرح می‌شود، اهمیت امنیت صد چندان می‌گردد. پایدار امنیت را برای شما به ارمغان می‌آورد. بهره‌گیری از بستر امن SSL و همچنین قابلیت استفاده از Token و رمزسازهای OTP و امکان ارسال پیامک هنگام ورود کاربران، ابزارهای مختلفی است که نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار را در امر شناسایی کاربران به یک سیستم امن تبدیل می‌کند. به علاوه طراحی لایه‌ای و قابلیت ارتباط از طریق VPN با بانک اطلاعاتی، محیطی امن برای انتقال اطلاعات فراهم می‌نماید. همچنین امکان استفاده از پروتکل LDAP جهت فراخوانی و یکپارچه‌سازی اطلاعات کاربری و رمز ورود کاربران با سایر سیستم‌های هر سازمان از قابلیت‌های ویژه نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار می‌باشد.

فرآیند محور

با وجود زیر سیستم‌های فرم ساز (Form Generator) و گردش کار (Work Flow)، نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار علاوه بر فرآیندهای از پیش تعریف شده قابلیت انعطاف‌پذیری و بومی سازی شدن و مکانیزه کردن فرم‌ها و گردش کار فرآیندهای کسب و کاردر سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را دارا می‌باشد. با استفاده از ابزار پیشرفته فرم ساز و گردش کار فرم‌ها و فرآیندها در سیستم ایجاد شده و به صورت اتوماتیک بین کاربران گردش داده می‌شود که این امر باعث حذف فرآیندهای تکراری و بدون ارزش شده و مدیران می‌توانند با فراغت خاطر نسبت به اتخاذ تصمیمات کلان و کنترل و پیگیری فرآیندهای سازمان اقدام نمایند.

مشخصات کلی

– انعطاف‌پذیری کامل محصول در تطبیق با نحوه گردش کار در سازمان مورد نظر
– افزایش چشم‌گیر سرعت و دقت در تجمیع و تلفیق اطلاعات
– ایجاد بستر مناسب برای سایر سیستم‌های یکپارچه جهت ارتباط با برنامه
– ایفای نقش موثر در عرصه‌های تجاری و بازار رقابت
– قابلیت استفاده در شبکه جهانی (Internet) و شبکه‌های داخلی (Intranet)
– طراحي سه لايه (توانايي پياده‌سازی هر لايه بر روي سرور خاص همان لايه)
– پشتیبانی کامل و آنلاین از سیستم با مجرب‌ترین کارشناسان فنی
– طراحی زیبا و کاربری آسان (User Friendly)
– امنیت بالا در حفظ اطلاعات
– اعمال تغییرات پایه‌ای در کم‌ترین زمان

وب سرویس

در طراحی و تولید نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار امکان برقراری ارتباط با سایر سیستم‌های سازمانی از طریق وب سرویس فراهم می‌باشد. وب سرویس‌ها برنامه (قطعه کد)هایی هستند که تحت وب قابل دسترسی‌اند و از طریق پروتکل‌های استانداردی مانند Http به انتقال و مبادله دیتا با سایر برنامه‌های کاربردی می‌پردازند. اساس کار وب سرویس (Web Service)ها بر پایه دریافت و تولید پیغام بنیان‌گذاری شده است. بدین معنی که آن‌ها منتظر می‌مانند که کلاینت‌ها به آن‌ها وصل شده و بنا به درخواست کلاینت‌ها به آن‌ها پاسخ می‌دهند.

چشم انداز سازمان بدون کاغذ

همزمان با پیشرفت روزافزون تکنولوژی در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری و گسترش استفاده از اینترنت و روی آوردن سازمان‌های دولتی و خصوصی به استفاده از این بستر ارتباطی و با توجه به حجم بالای اطلاعات موجود در سازمان‌ها و نیاز به پایگاه داده قوی جهت نگهداری و در عین حال در دسترس بودن آنها؛ نیازهای جدیدی در این حوزه به وجود آمده است. نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار یکی از به‌روزترین راهکارهای ارائه شده در زمینه راه اندازی سیستم‌های مکاتبات اداری به شمار می‌آید. با استفاده از زیر سیستم‌های فرم ساز (Form Generator) و گردش کار (Work Flow) و کاربری ساده و کارآمد، پیاده‌سازی فرآیندهای داخلی هر سازمان و نحوه گردش فرم‌ها و نامه‌ها در هر سازمان به راحتی امکان پذیر خواهد بود که این امر منجر به کاهش استفاده از کاغذ  و متعلقات و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و کندی در روند اجرایی در سازمان‌ها می‌گردد.

توضیحات تکمیلی سیستم