نرم افزار حسابداری مالی مبتنی بر وب پایدار

نرم افزار حسابداری مالی تحت وب پايدار با ويژگي‌های منحصر به فرد و فرايند محور بودن، امكان دستيابی سريع و به موقع از هر جا و با هر ابزاری را در بستری امن در اختيار شما قرار می‌دهد.

فرآيندهای داخلی نرم افزار حسابداری مالی مانند ثبت و تأييديه اسناد حسابداری، گردش درخواست وجه نقد در خزانه‌داری، درخواست كالا توسط واحدها و خريد كالا، تأييديه‌ مالی پيش فاكتور و تبديل آن به فاكتور، درخواست مرخصي و غیره را در يك كارتابل ببينيد و مديريت كنيد.

نرم افزار حسابداری مالی مبتنی بر وب پايدار شامل زيرسيستم‌های مالی، كنترل بودجه، خزانه‌داری ريالی و ارزی، انبار و حسابداری انبار،‌ خريد و تداركات، فروش و بازرگاني و باشگاه مشتريان، ‌اموال و دارایی‌های ثابت، توليد و بهاي تمام شده، حقوق و دستمزد و غیره بوده كه در ارتباط مستقيم با اتوماسيون اداری پندار می‌باشد. به اين قابليت‌ها نرم افزار فرم ساز و سيستم گردش كار پويا (Work flow) را نيز اضافه نماييد.

دانلود بروشور

جهت درخواست دموی نرم افزار حسابرسی مالی خواهشمندیم درخواست خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال فرمائید تا در اسرع وقت نسبت به هماهنگی جلسه دموی نرم افزار اقدامات لازم صورت پذیرد.

مشخصات کلی

دسترسی به اطلاعات در سازمان شما چگونه است؟

آنچه که تفاوت عمده یک سازمان موفق با سایر سازمان‌ها است، نحوه مدیریت آن است. مدیریت یک سازمان برای هدایت مجموعه تحت امر خود و تصمیم‌گیری‌های صحیح و به موقع، نیاز به اطلاعات درست، به جا و کاربردی در هر زمان و مکان دارد.

ما ابزار مورد نیاز مدیران برتر و پیشرو را تولید کرده‌ایم.

سیستم جامع اتوماسیون مالی تحت وب پایدار با ویژگی‌های منحصر به فرد، امکان دستیابی سریع و به موقع از همه جا و با هر فردی را در اختیار شما قرار می‏‌دهد تا بتوانید از توانمندی‌های ویژه سیستم استفاده نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را در بستری امن و مستقل از زمان و مکان و از هر جای دنیا در اختیار داشته باشید.

تحت وب

تحت وب بودن نرم افزار حسابرسی مالی پایدار، شما را از بُعد مکان و جغرافیا رها می‌سازد. هر جای این کره خاکی که باشید، تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا با رعایت اصول امنیتی سرور مرکزی بتوانید همانند دفتر کارتان، از امکانات سیستم بهره‌مند شوید و به اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از نرم افزار اتوماسیون مالی تحت وب پایدار، نیازی به دریافت CD و نصب نرم افزار و یا به‌روزرسانی ندارید. با هر دستگاهی که یک مرورگر وب داشته باشد می‌توانید در شبکه‌های محلی و یا در شبکه اینترنت وارد سیستم شوید و به کارتان برسید. لپ تاپ و تبلت و حتی گوشی موبایل شما دفتر کار شما هستند. همچنین با توجه به مستقل بودن نرم افزار نسبت به نصب و راه‌اندازی بر روی دستگاه کاربران، هزینه‌های نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی کاهش می‌یابد.

سازمان یکپارچه

پایدار بدون مرز

یکپارچه بودن نرم افزار حسابرسی مالی پایدار، شما را از بعد مکان و جغرافیا رها می‌سازد. هر جای این کره خاکی که باشید، تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا با رعایت اصول امنیتی سرور مرکزی بتوانید همانند دفتر کارتان، از امکانات سیستم بهره‌مند شوید و به اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.

گوشی موبایل شما نرم افزار شما است.

با استفاده از سیستم جامع نرم افزار حسابرسی مالی پایدار، نیازی به نصب نرم افزار ندارید. با هر دستگاهی که یک مرورگر وب داشته باشد، می‌توانید وارد سیستم شوید و به کارتان برسید. لپ تاپ، تبلت و حتی گوشی موبایل شما در واقع دفتر کار شما هستند.

مشخصات فنی

نرم افزار حسابداری مالی مبتنی بر وب پایدار با استفاده از به‌روزترین ابزار برنامه‌نویسی طراحی و پیاده‌سازی شده است. نرم افزار فوق با استفاده از زبان برنامه نویسی Net. جهت تولید و از بانک اطلاعاتی SQL Server 2008 R2 و My SQL جهت پردازش و نگهداری اطلاعات، پیاده‌سازی شده است.

در نرم افزار حسابداری مالی شرکت پایا افزار تمامی اطلاعات در بانک اطلاعاتی به صورت Hash شده ذخیره می‌گردد. رعایت اصول امنیتی در هر کاری جزو مقدمات و اقدامات اولیه کار می‌باشد. زمانی که بحث اطلاعات مطرح می‌شود، اهمیت امنیت صد چندان می‌گردد.

علاوه بر این، طراحی لایه‌ای و قابلیت ارتباط از طریق VPN با بانک اطلاعاتی، محیطی امن را برای انتقال اطلاعات فراهم می‌نماید. همچنین امکان استفاده از پروتکل LDAP جهت فراخوانی و یکپارچه‌سازی اطلاعات کاربری و رمز ورود کاربران با سایر سیستم‌های هر سازمان از قابلیت‌های ویژه ی نرم افزار اتوماسیون مالی تحت وب پایدار می‌باشد.

امنیت

رعایت اصول امنیتی در هر کاری جزو مقدمات و اقدامات اولیه کار می ‏‏باشد. زمانی که بحث اطلاعات مطرح می‌شود، اهمیت صد چندان می‌گردد. پایا افزار امنیت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

امنیت بیرونی: اصول امنیتی عمومی

بهره‌گیری از بستر امن SSL، قابلیت استفاده از TOKEN و رمزسازهای OTP و نیز امکان ارسال پیامک هنگام ورود کاربران، ابزارهای مختلفی هستند که سیستم پایدار را در امر شناسایی کاربران به یک سیستم خاص مطلع می سازند. به علاوه طراحی لایه‌ای و قابلیت ارتباط از طریق VPN با بانک اطلاعاتی، محیطی امن را برای انتقال اطلاعات فراهم می‌نماید.

امنیت داخلی: اصول کنترل داخلی بر پایه سیستم‌های فرایند محور

نرم افزار حسابداری مالی مبتنی بر وب پایدار این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا علاوه بر فرآیندهای پایه‌ای که از قبل طراحی شده است، شما بتوانید فرآیندهای جدید را بر اساس ساختار مجموعه خود و اصول کنترل داخلی سازمان طراحی نموده، فعالیت‌های تکراری و موازی را حذف کنید و از گردش صحیح کار در سازمان خود و استفاده از ابزارهای تایید و کنترل فرآیندها اطمینان حاصل نمایید و در نهایت با حداکثر بهره‌وری به هدایت مجموعه خود بپردازید.

فرآیند محور

با وجود زیر سیستم‌های فرم ساز (Form Generator) و گردش کار (Work Flow) نرم افزار اتوماسیون مالی تحت وب پایدار علاوه بر فرآیندهای از پیش تعریف شده قابلیت انعطاف‌پذیری و بومی‌سازی شدن و مکانیزه کردن فرم‌ها و گردش کار فرآیندهای کسب و کار در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را دارا می‌باشد. با استفاده از ابزار پیشرفته فرم ساز، گردش کار فرم‌ها و فرآیندها در نرم افزار حسابداری مالی شما می توانید اطلاعات را به صورت اتوماتیک بین کاربران گردش دهید که این امر باعث حذف فرآیندهای تکراری می شود و مدیران می‌توانند با فراغت خاطر نسبت به اتخاذ تصمیمات کلان و کنترل و پیگیری فرآیندهای سازمان اقدام نمایند.

عنوان ویژه

شرکت مهندسی پایا افزار در جهت به کارگیری فن‌آوری جدید و با هدف ایجاد تحول در طراحی، مهندسی و تولید نرم افزار و  پیاده‌سازی در بازارهای داخلی و خارجی و با به کارگیری کارشناسان و برنامه‌نویسان مجرب نسبت به تولید نسل جدید سیستم‌های اتوماسیون مالی یکپارچه با رویکرد گردش کار مبتنی بر وب اقدام نموده است. نرم افزارهای نسل جدید شرکت پایا افزار بدون نیاز به نصب و بدون محدودیت سیستم عامل و بر روی هرگونه سخت افزاری (کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و غیره) در فضای وب قابل اجرا می‌باشد. نرم افزار اتوماسیون مالی تحت وب پایدار یکی از به‌روزترین راهکارهای ارائه شده در زمینه راه‌اندازی سیستم‌های مالی به شمار می‌آید. این نرم افزار با رویکرد کاربری ساده و در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان و مکان و با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا طراحی و پیاده‌سازی شده است. نرم افزار فوق دارای زیر سیستم‌های فرم ساز (Form Generator) و گردش کار (Work Flow) با امکان بومی‌سازی در هر سازمان می‌باشد.

معرفی امکانات نرم افزار حسابرسی مالی