سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار

سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار پایا افزار چیست؟

به منظور فرایند محور کردن سازمان­ ها علاوه بر شناسایی و طراحی فرایندهای سازمان، نیاز به مکانیزه سازی فرایندها و بهره­ گیری از فناوری ­ها و ابزارهای مدیریت فرایندهای کسب و کار وجود دارد. به واسطه یکپارچگی میان تمامی سیستم ­ها و زیرسیستم ­های پایا افزار با یکدیگر، پشتیبانی تمامی سرویس­ های پایا افزار از رویداد و معماری سرویس­گرای پایافزار، می­توان BPMS واقعی را در پایا افزار تجربه نمود. به گونه­ای که هر فرایندی می­تواند از تمامی سیستم­های پایا افزار (اتوماسیون اداری، مالی و منابع انسانی) استفاده نموده و اطلاعات را میان آن­ها به گردش دربیاورد.

با بهره ­گیری از سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) پایا افزار در کنار نسخه پایه نرم­افزار اتوماسیون اداری، امکان تعریف و طراحی فرم ­ها، مدیریت و کنترل جریان گردش آن­ها در سازمان را با حداقل دانش برنامه ­نویسی، به صورت کاملاً تحت وب انجام دهید؛ همچنین می­توانید فرایندهای خودتان را طراحی کرده و سیستم ­های خاص موردنیازتان را توسعه دهید و مدیریت یکپارچه فرایندهای کسب و کارتان را انجام دهید.

بدون مرز

تحت وب بودن، شما را از بعد مکان و زمان رها می­سازد. هر جای این کره خاکی که باشید، تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا با رعایت اصول امنیتی سرور مرکزی بتوانید همانند دفتر کارتان، از امکانات سیستم بهره ­مند شوید و به اطلاعات موردنیازتان دسترسی پیدا کنید.

گوشی موبایل شما، دفتر کار شماست

برای استفاده از سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار، نیازی به دریافت CD و نصب نرم­افزار و یا به روز رسانی ندارید. با هر دستگاهی که یک مرورگر وب داشته باشد می­توانید در شبکه ­های محلی و یا در شبکه اینترنت وارد سیستم شوید و کارتان را انجام دهید. لپ تاپ و تبلت وحتی گوشی موبایل شما دفتر کار شما هستند. همچنین، با توجه به اینکه نیازی به نصب و راه ­اندازی بر روی دستگاه کاربران نیست، هزینه­ های نصب و راه­اندازی و پشتیبانی کاهش می­یابد.

مشخصات فنی

سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار با استفاده از فناوری­های برنامه ­نویسی روز دنیا، طراحی و پیاده سازی شده است. سیستم فوق با استفاده از زبان برنامه­نویسی Net جهت تولید و از بانک اطلاعاتی SQL Server 2014 R2 جهت پردازش و نگهداری اطلاعات، پیاده ­سازی شده است.

یکپارچه با تکنولوژی احراز هویت واحد (SSO)

برای ارتقا سطح امنیت و یکپارچه سازی سیستم­ های نرم ­افزاری به منظور کارآمدتر نمودن آن­ها و ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای سازمان به وسیله یکپارچگی با تکنولوژی SSO، کاربران پس از ورود متناسب با مجوزهای اختصاص داده شده فعالیت خواهند نمود.

بخش های سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) :

  • فرم ساز From Designer
  • گردش کار Designer Workflow

ابزارهای فرم ساز و فرآیند ساز مخصوص طراحی، بهینه سازی و پیاده سازی فرآیندهای سازمان

سیستم مدیریت فرآیند کسب وکار شرکت پایا افزار با یکپارچگی کامل با نرم افزارهای مالی پایدار و پیوند، اتوماسیون اداری پندار و مدیریت ارتباط با مشتریان پل، خودکار سازی و مکانیزه کردن فرایندها و الکترونیکی نمودن سرویس ­ها و خدمات سازمان را فراهم می­سازد.

ویژگی های فرم ساز

  • دارای زبان گرافیکی ساده برای طراحی کلیه فرم¬های موجود در یک سازمان
  • اضافه کردن عناصر جدید به فرم به صورت Drag & Drop
  • پشتیبانی از تمام المان¬های استاندارد طراحی فرم
  • امکان طراحی و پیاده سازی انواع پلت فرم¬های الکترونیکی با قابلیت اجرای تحت وب
  • امنیت کامل فرم ها در برابر حملات سایبری
  • قابلیت اجرا بر روی کلیه مرورگرها
1
زنبیل خرید