به قلــه فکــر کن

شرکت مهندسی پایا افزار گستر صدرا ارائه دهنده انواع نرم افزارهای یکپارچه تخصصی تحت وب و تحت ویندوز در زمینه مدیریت کسب و کار


تحت وب (قابل اجرا در هر سیستم)


ماژول های ERP پایاسافت


سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار

تحت وب

جامعیت و یکپارچگی

امنیت بالا

خدمات پس از فروش

پشتیبانی پایاسافت 1536x974 - نرم افزارهای پایا

خدمات پشتیبانی شرکت پایا افزارگستر صدرا

خدمات پشتیبانی به عنوان پل ارتباطی پایا افزار با مشتریان محسوب می گردد. این شرکت در تلاش است با بهره گیری از متخصصان خبره در بخش پشتیبانی، زیرساخت های لازم را در راستای استفاده بهینه از راه حل ها و امکانات نرم‌افزاری برای مشتریان خود فراهم می آورد.

پاسخگویی به نیازها و مشکلات کاربران از طریق تماس تلفنی، ارتباطات راه دور، پرتال مشتریان ، پاسخگویی آنلاین و یا در صورت لزوم مراجعه حضوری به انجام می رسد.

این خدمت شامل نصب، تنظیمات و تحویل نرم افزار بر روی سرور کاربر می باشد که در زمان خرید نرم افزار و پس از آن به درخواست وی توسط بخش پشتیبانی از طریق حضور در محل مشتری و یا از راه دور قابل انجام می باشد.

شرکت پایا افزار با بهره مندی از متخصصان خبره امور مالی و IT در مجموعه خدمات پس از فروش خود، مشاوره های لازم را جهت استفاده از نرم افزارها و یا پیاده‌سازی راه‌حل‌های جایگزین و بهینه‌سازی فرآیندهای هر کسب و کار در اختیار کاربران قرار می دهد.

در صورت تغییر در مشخصات قفل و یا آسیب به قفل نرم افزارها، قفل سیستم ها مجدداً در اختیار کاربر قرار می گیرد.

کسب و کارتو "یکپارچه" مدیریت کن

درخواست دمو

برای دریافت دموی آنلاین و آشنایی با قابلیت های نرم افزارهای پایاسافت فرم زیر را تکمیل نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

درخواست دمو 2 2048x1298 - نرم افزارهای پایا

۱۰۰۰

نمایندگی فعال در ایران

کسب عنوان

شرکت دانش بنیان صنعتی

سبد خرید