به قلــه فکــر کن

شرکت مهندسی پایا افزار گستر صدرا ارائه دهنده انواع نرم افزارهای یکپارچه تخصصی تحت وب و تحت ویندوز در زمینه مدیریت کسب و کار


تحت وب (قابل اجرا در هر سیستم)


ماژول های ERP پایاسافت


سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار

تحت وب

قابل اجرا در هر سخت‌افزار و سیستم عامل

جامعیت و یکپارچگی

قابلیت یکپارچگی نرم‌افزارها با سایر نرم‌افزارهای سازمان مانند نرم افزار ERP

امنیت بالا

رعایت به روز ترین اصول امنیتی سیستم‌ها (سرور ، بانک اطلاعاتی ، SSL)

خدمات پس از فروش

گارانتی نرم‌افزار، خدمات استقرار، پشتیبانی و آموزش رایگان سیستم‌ها

پشتیبانی پایاسافت 1536x974 - نرم افزارهای پایا

خدمات پشتیبانی شرکت پایا افزارگستر صدرا

خدمات پشتیبانی به عنوان پل ارتباطی پایا افزار با مشتریان محسوب می گردد. این شرکت در تلاش است با بهره گیری از متخصصان خبره در بخش پشتیبانی، زیرساخت های لازم را در راستای استفاده بهینه از راه حل ها و امکانات نرم‌افزاری برای مشتریان خود فراهم می آورد.

پاسخگویی به نیازها و مشکلات کاربران از طریق تماس تلفنی، ارتباطات راه دور، پرتال مشتریان ، پاسخگویی آنلاین و یا در صورت لزوم مراجعه حضوری به انجام می رسد.

این خدمت شامل نصب، تنظیمات و تحویل نرم افزار بر روی سرور کاربر می باشد که در زمان خرید نرم افزار و پس از آن به درخواست وی توسط بخش پشتیبانی از طریق حضور در محل مشتری و یا از راه دور قابل انجام می باشد.

شرکت پایا افزار با بهره مندی از متخصصان خبره امور مالی و IT در مجموعه خدمات پس از فروش خود، مشاوره های لازم را جهت استفاده از نرم افزارها و یا پیاده‌سازی راه‌حل‌های جایگزین و بهینه‌سازی فرآیندهای هر کسب و کار در اختیار کاربران قرار می دهد.

در صورت تغییر در مشخصات قفل و یا آسیب به قفل نرم افزارها، قفل سیستم ها مجدداً در اختیار کاربر قرار می گیرد.

کسب و کارتو "یکپارچه" مدیریت کن

درخواست دمو

برای دریافت دموی آنلاین و آشنایی با قابلیت های نرم افزارهای پایاسافت فرم زیر را تکمیل نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

درخواست دمو 2 2048x1298 - نرم افزارهای پایا

ارائه اولین نرم افزار

یکپارچه مالی تحت وب ایران

کسب عنوان

شرکت دانش بنیان صنعتی

کسب مقام اول نوآوری در

جشنواره ملی مدیریت فناوری و نوآوری

بیش از ۲۰ سال سابقه

فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات

برخی از مشتریان

رضایتمندی مشتریان

map iran - نرم افزارهای پایا
ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی دریغ شرکت پایا افزار در خصوص طراحی و پیاده سازی و پشتیبانی نرم افزار ERP و حسابداری پایا و اتوماسیون مالی پایا(پنجره) در شرکت شرکت آبتین صنعت معین از نحوه ی اجرا و عملکرد شرکت پایا افزار رضایت کامل داریم.
abtin sanate moeen - نرم افزارهای پایا
آبتین صنعت معین
با عنایت به ارائه ی خدمات و همکاری شرکت پایا افزار در خصوص طراحی، راه اندازی و پشتیبانی از سامانه ی مالی تحت وب پایدار ونرم افزار ERP که موجب کاهش هزینه های سازمانی شده است نهایت سپاس را داریم و از نحوه ی عملکرد و اجرا، از رضایت کامل برخورداریم.
لبنیات آرامش پایتخت
ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شرکت پایا افزار در طراحی، تولید و راه اندازی اتوماسیون اداری تحت وب پندار که موجبات صرفه جویی در هزینه های خرید سرور و سایر هزینه های IT، ارتقای امنیت اطلاعات و ضمانت آنلاین بودن نرم افزارهای این سازمان به ارمغان آورده در نهایت سپاس رضایت کامل را دارا می باشیم.
sibtalaee - نرم افزارهای پایا
سیب طلایی هوشمند

وبلاگ

سبد خرید