support banner 2048x892 1 - پشتیبانی

خدمات پشتیبانی شرکت پایا افزارگستر صدرا

خدمات پشتیبانی به عنوان پل ارتباطی پایا افزار با مشتریان محسوب می گردد. این شرکت در تلاش است با بهره گیری از متخصصان خبره در بخش پشتیبانی، زیرساخت های لازم را در راستای استفاده بهینه از راه حل ها و امکانات نرم‌افزاری برای مشتریان خود به دو صورت زیر فراهم می آورد:

 – پشتیبانی در ساعات اداری

– پشتیبانی ۲۴ ساعته

پاسخگویی به نیازها و مشکلات کاربران از طریق تماس تلفنی، ارتباطات راه دور، پرتال مشتریان ، پاسخگویی آنلاین و یا در صورت لزوم مراجعه حضوری به انجام می رسد.

این خدمت شامل نصب، تنظیمات و تحویل نرم افزار بر روی سرور کاربر می باشد که در زمان خرید نرم افزار و پس از آن به درخواست وی توسط بخش پشتیبانی از طریق حضور در محل مشتری و یا از راه دور قابل انجام می باشد.

  • آموزش در زمان خرید

در راستای استفاده بهینه از سیستم های نرم افزاری، نرم افزارهای این شرکت دارای تعداد ساعات آموزشی استاندارد می باشند که بخش پشتیبانی، آموزش ها را به صورت رایگان و از طریق جلسات حضوری، تلفنی و یا ارتباطات از راه دور به کاربران ارائه می نماید.

  • آموزش حین استفاده از نرم افزارها

در صورت درخواست آموزش سیستم ها برای کاربران فعلی در راستای افزایش توانمندی بهره برداری از سیستم ها، این آموزش ها نیز از طریق جلسات حضوری، تلفنی و یا ارتباطات از راه دور در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

  • ارائه محتوای آموزشی

کلیه نرم افزارهای شرکت پایا افزار دارای محتواهای آموزشی به صورت فیلم یا جزوات آموزشی می باشند که در هنگام عقد قرارداد خرید و یا در طول بهره گیری کاربران از خدمات پشتیبانی، به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

  • دسترسی آنلاین به محتوای آموزشی

بسیاری از محتواهای آموزشی نرم افزارها از طریق سایت شرکت و یا سایر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به صورت رایگان در دسترس کاربران می باشد.

همچنین، مجموعه ای از متداول ترین مسائل رخ داده برای مشتریان به همراه راه حل های قابل ارائه آنها به عنوان پرسش های متداول برای هر کدام از نرم افزارهای این شرکت در سایت به صورت دسته بندی شده گنجانده شده است که کاربران می‌توانند از این طریق به راه حل های کاربردی و سیستمی خود دسترسی داشته باشند.

شرکت پایا افزار با بهره مندی از متخصصان خبره امور مالی و IT در مجموعه خدمات پس از فروش خود، مشاوره های لازم را جهت استفاده از نرم افزارها و یا پیاده‌سازی راه‌حل‌های جایگزین و بهینه‌سازی فرآیندهای هر کسب و کار در اختیار کاربران قرار می دهد.

کارشناسان بخش پشتیبانی با دارا بودن تجربه پیاده سازی سیستم ها در مجموعه های گوناگون درخواست های کاربران شامل: متناسب سازی راه حل ها و فرآیندها، ایجاد و تغییر فرم ها و گزارش های سیستم، پیاده سازی راه حل های جدید درخواستی و …

در این خدمت، جدیدترین نسخه نرم افزار به منظور بهره گیری کاربران از به روز ترین امکانات و یا رفع خطاهای احتمالی سیستم با هماهنگی کاربران سازمان‌ها در اختیارشان قرار گرفته و سیستم به روز رسانی می گردد.

  • Hosting

در این خدمت در صورت نیاز کاربر می‌تواند با هماهنگی کارشناسان فنی بخش پشتیبانی، نرم افزار خود را به صورت کامل به روی سرورهای شرکت پایا افزار انتقال دهد. در این صورت کلیه خدمات نگهداری از سیستم ها و زیرساخت،بر عهده شرکت پایا افزار می باشد

  • خدمات پایگاه داده

در راستای بهبود عملکرد نرم افزارها، هر سازمان می‌تواند در جهت تنظیمات و بهینه سازی پایگاه داده، خدمات Replication، تعریف برنامه های پشتیبان گیری و … از دانش کارشناسان فنی بخش پشتیبانی بهره جوید.

  • خدمات convert اطلاعات

در صورت نیاز کاربران، خدمات تبدیل اطلاعات از سایر پایگاه داده ها به پایگاه داده نرم افزار های پایا افزار توسط بخش پشتیبانی قابل انجام می باشد.

در صورت تغییر در مشخصات قفل و یا آسیب به قفل نرم افزارها، قفل سیستم ها مجدداً در اختیار کاربر قرار می گیرد.

سبد خرید