درخواست نمایندگی

|

|

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کد تخفیف

یکی از راه های جذب مشتری و ترغیب مشتریان به خرید بیشتر و همچنین تداوم بخشیدن به روند خرید مشتریان ثابت، ایجاد کدهای تخفیف و مطلع کردن افراد از وجود آن است.

در باشگاه مشتریان نرم افزار پایدار امکان تعریف کد تخفیف وجود داشته و استفاده از آن به ایجاد رضایت در مشتریان و تشویق هرچه بیشتر آنان به خرید منجر خواهد شد.

فرم طراحی شده برای تعریف کد تخفیف بدین صورت است که شما یک کد تعریف کرده و مشخص می کنید که این کد در چه شرایطی و با چه جزئیاتی روی برگه فروش موردنظرتان اثر تخفیفی داشته باشد.

برای این منظور کافیست در قسمت سربرگ کد تخفیف مورد نظرتان، بازه تاریخی و یا بازه زمانی که میخواهید کدتخفیف در آن بازه اعمال شود و نیز سقف استفاده از کد تخفیف برای اشخاص مختلف را تعیین کنید. لازم به ذکر است چنانچه شما چک مارک “نیاز به تایید هویت” را فعال نمایید، هنگام استفاده از کد تخفیف، پیامک تأیید هویت برای مشتری ارسال خواهد شد.

در بخش شرایط شما می توانید به تفکیک مشخص کنید که این کدتخفیف بر روی چه نوع فرم فروشی و برای کدام مشتری و یا گروه مشتریان،  کدام کالا و یا گروه کالاها، کدام خدمات، کدام شعبه، کدام مناطق و در کدام یک از روزهای هفته اعمال شود.

در بخش جزئیات نیز امکان این را دارید که میزان تخفیف مورد نظرتان را به صورت درصد و یا مبلغ تعیین کرده و با کمک فیلترهایی از جمله “سقف مبلغ تخفیف”، “کف مانده فاکتور”، “بازه تعدادی” و همچنین “بازه مبلغی”، می توانید محدودیت های مورد نیاز خود را لحاظ نمایید.

بدین ترتیب کد تخفیف مورد نظر، فقط در شرایط خاصی  که مد نظر شماست قابل استفاده خواهد بود.

در باشگاه مشتریان نرم افزار یکپارچه پایدار، بعد از تعریف کد تخفیف امکان ارسال پیامک برای مشتریان مشمول کد تخفیف وجود دارد و شما میتوانید برای مشتریانی که مشمول کد تخفیف میشوند پیامک اطلاع رسانی ارسال نمایید.

ویژگی های کد تخفیف

برای درخواست دمو و کسب اطلاع دقیق تر از ویژگی های نرم‌افزار  می توانید این فرم را تکمیل کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.