ماژولهای ERP پایا افزار

 – حسابداری مالی
 – خزانه داری و موجودی نقد
 – حسابداری ارزی و تسعیر ارز
 – پیگیری مطالبات معوق
 – صورت های مالی و گزارشات
 – اموال و دارایی های ثابت
 – حسابداری حقوق و دستمزد

 – فروش و پخش مویرگی
 – موبایل سرویس
 – سفارش گذاری آنلاین
 – هدف گذاری و پورسانت
 – خدمات الکترونیکی فروش
 – فروش داخلی
 – فروش صادراتی

 – تعریف و ثبت مشتریان بالقوه
 – تعیین انواع وضعیت های مشتری
 – تعریف و ثبت نمایندگی
 – دسترسی CRM به نماینده
 – تعریف و ثبت رقبا
 – قابلیت تعریف فرصت های بازاریابی
 – ثبت گزارش کار

 – شناسایی هزینه و درآمد
 – بهای تمام شده
 – بودجه و اعتبارات

 – کارتابل الکترونیک
 – تعیین روند گردش کار
 – بایگانی بر اساس موضوع و تاریخ
 – مدیریت جلسات
 – دانشنامه سازمانی
 – موبایل سرویس
 – گزارشات پویا

 – سیستم فرم ساز
 – سیستم گردش کار
 – ابزار یکپارچه سازی
 – موبایل سرویس
 – مانیتورینگ فرآیندها
 – مدیریت کارتابل
 – مدیریت پیام مدل سازی فرایند

 – صدور احکام پرسنلی
 – انجام محاسبات بیمه و مالیات
 – گزارشات پویا
 – صدور دیسکت های بیمه و مالیات
 – سیستم تردد

 – انبار و حسابداری انبار
 – تعیین و مدیریت سریال
 – موبایل سرویس و بارکد
 – مدیریت بچ
 – پذیرش و توزین

 – تعریف ایستگاه های کاری در قالب یک پرونده تولید
 – امکان کاربرد BOM در جریان فرایند تولید
 – سرشکن کردن دستمزد و هزینه سرباز

زیر ساخت

 – حقوق دسترسی
 – چند زبانی
 – فرآیندی
 – تحت وب
 – چند ارزی
 – چند شرکتی

 – پیاده سازی سرویس های تحت NET.
 – طراحی الا مبتنی بر Angular
 – معناری مبتنی بر سرویس
 – طراحی لایه ای
 – نگهداری اطلاعات در سطح مشتری
 – SQL Server 2014 به بالا
 – استفاده ازTOKEN و رمزسازهای OTP

ERP پایا افزار

در سازمان شما چه میگذرد؟

به عنوان یک سازمان، ممکن است نگرانیهای زیادی داشته باشید؛ ممکن است مقابله با یک رقیب بزرگتر، حفظ حداقل درآمد، ارائه خدمات بهتر به مشتریان و آگاهی از اطلاعات یکپارچه و جزئیات کلیدی کسب و کار و از همه مهمتر ارتباط میان آنها از جمله دغدغههای شما باشند. تصور کنید در این بین نیز منابع محدودی را برای آغاز پروژههای جدید در دسترس دارید؛ بنابراین دسترسی به تصویری واضح و با قابلیت بزرگنمایی و حرکت میان اجزاء لازمهی مدیریت صحیح و دقیق است.

ما برای شما راهکار داریم!

ERP پایا افزار با استفاده از پایگاه دادههای مشترک (به اشتراک گذاری دادههای بخشهای مختلف مانند تولید، خرید، فروش، حسابداری و …) که توسط یک سیستم مدیریت پایگاه نگهداری میشوند، دیدگاهی یکپارچه و به هنگام (Real – Time) از فرایندهای کسب و کار شما را ارائه میدهد.
با انعطاف پذیری بالا (Best Practices) پایدار شامل راهکارهایی از پیش طراحی شده ERP و قابلیت تنظیم برای انواع منابع سازمان شما میباشد. پیادهسازی صحیح این راهکارها در نهایت منجر به ایجاد یکپارچگی فرایندهای کسب و کار شما در تمام بخشها میشود.

دسترسی به اطلاعات در سازمان شما چگونه است؟

تفاوت عمده یک سازمان موفق با سایر سازمانها در نحوه مدیریت آن است. مدیریت یک سازمان برای هدایت مجموعه تحت امر خود وتصمیمگیریهای صحیح و به موقع، نیاز به اطلاعات درست، به جا و کاربردی دارد.
ERP پایا افزار با ویژگیهای منحصر به فرد، امکان دستیابی سریع و به موقع از همه جا و با هر ابزاری را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید از توانمندیهای ویژه سیستم استفاده نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را در بستری
امن و در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

ERP بدون مرز

تحت وب بودن ERP پایا افزار، شما را از بعد مکان و زمان رها میسازد. هر جای این کرهی خاکی که باشید، تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا با رعایت اصول امنیتی سرور مرکزی بتوانید همانند دفتر کارتان، از امکانات سیستم بهرهمند شوید و به اطلاعات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

کسب و کارتان را انعطاف پذیر کنید!

ERP تحت وب پایا افزار علاوه بر فرایندهای از پیش تعریف شده قابلیت انعطاف پذیری و بومی سازی شدن و مکانیزه کردن فرمها و فرآیندهای کسب و کار در سازمانها و شرکتهای مختلف را دارا میباشد. با استفاده از ابزار پیشرفته فرم ساز و فرایندساز، میتوانید اطلاعات را به صورت اتوماتیک بین کاربران گردش دهید که این امر باعث حذف فرآیندهای تکراری میباشد و مدیران میتوانند با فراغت خاطر نسبت به اتخاذ تصمیمات کلان و کنترل و پیگیری فرآیندهای سازمان اقدام نمایند.

دقت و سرعت سازمان خود را افزایش دهید!

ERP تحت وب پایا افزار با برخورداری از معماری چند لایهای و مبتنی بر سرویس، مواردی همچون: قابلیتهای به روز رسانی و ارتقاء، سرعت و دقت و کیفیت در عملکرد، پشتیبانی از تعداد نامحدود کاربر و حجم سنگین تراکنش و … فراهم شده است. همچنین، برقراری ارتباط با سایر سیستمهای سازمانی از طریق وب سرویس امکان پذیر میباشد.

راهکار عمومی مالی و ارزی

کارایی و بهره وری در فرایندهای مالی و ارزی
با تعریف شعب مختلف و امکان ثبت عملیات در این شعب، اطلاعات از مبدأ به صورت طبقهبندی شده وارد سیستم گردیده و مدیریت مالی مرکزی، به جای صرف ساعتها وقت برای ثبت اطلاعات ارسالی از شعب، به نظارت اطلاعات ثبت شده روزانه میپردازد.
با گزارش ساز پویا در نرم افزار حسابرسی مالی هر نوع گزارشی را مطابق نیاز خود طراحی نمایید و با استفاده از گزارش مرور حسابها، از بالاترین تا پایینترین سطح حسابهای خود گزارش بگیرید. راهکار مالی تحت وب ERP پایا افزار با پوشش کامل حسابهای ارزی و به کارگیری اسناد ارزی در کلیه بخشها و صدور اسناد تسعیر ارز نیاز بازرگانان و واردکنندگان و صادرکنندگان کالا و خدمات را به صورت کامل تحت پوشش دارد.

زنبیل خرید