گروه نرم افزاری پایا

مشتریان پایا مختلف هستند، اما همگی یک هدف مشترک دارند: به دست آوردن یک راه‌حل قابل اعتماد و موثر برای مدیریت حسابداری کسب‌وکار خود.

تیم ما با بهره‌گیری از دانش روز دنیا به تولید و ارائه انواع نرم‌افزارهای یکپارچه تخصصی تحت وب و تحت ویندوز در زمینه مدیریت کسب‌وکار با امکان پیاده‌سازی براساس نیازمندی های هر مجموعه اقدام نموده است.

در حال حاضر محصولات اصلی نرم افزار مالی و حسابداری پایا  که در حوزه‌های مالی و مدیریتی می باشد شامل: نرم افزار یکپارچه مالی پایدار، نرم افزار فروشگاهی تحت وب پیوند، نرم افزار یکپارچه مالی پوشا، نرم افزار پینار، نرم افزار یکپارچه مدیریت رستوران، اتوماسیون اداری پندار، مدیریت ارتباط با مشتری پل، ماژول ها و نرم افزار ERP پایا افزار، سیستم مدیریت فرآیند کسب‌وکار است.

+
گروه شغلی
+
محصولات شرکت پایا
+
سال فعالیت شرکت

با بیش از دو دهه تجربه در عرصه نرم‌ افزارهای حسابداری، شرکت نرم افزاری پایا افزار مفتخر است که به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت شناخته شده است. مشتریان پایا از انواع مختلف اصناف و اندازه‌های گوناگون کسب‌ و کاری هستند که از کسب‌ و کارهای کوچک و متوسط تا شرکت‌ های بزرگ را شامل می شوند. اعتماد مشتریان پایا، نتیجه‌ای از پشتیبانی و خدماتی است که با استانداردهای بالا و به‌ روز، ارائه می‌شود.

شما با شناختن موفقیت‌ها و تجربه‌های مشتریان پایا، می‌توانید به کیفیت و قدرت راهکارهای شرکت پایا افزار آشنا شوید. ما با افتخار به خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهیم اعتماد داریم و این اعتماد را از طریق انتقال تجربه مشتریان به دیگران تقویت می‌کنیم.

با انتخاب ما، شما بهترین تجربه در حوزه نرم افزار مالی و حسابداری را خواهید داشت، که با کیفیت و امنیت بالا همچنین پشتیبانی فوق‌العاده، کمک شما در دستیابی به اهداف مالی و مدیریتی خواهیم بود.

مشتریان پایا