bg

کسب و کارتان را ساده کنید

رویکردی نوین

راهکار یکپارچه مالی پایدار

تحت وبی مستقل از سیستم عامل و مرورگر

رویکرد فرآیند محور (BPMS)

مدیریت و کنترل دقیق وهوشمند سازمان

حرفه ای و آسان

ابزار مورد نیاز مدیران پیشرو

پایدار، بدون مرز

هر زمان و هر مکان ، بدون محدودیت

slide-b-bg

دیدگاهی متفاوت به ارتباطات سازمانی

راهکار اتوماسیون اداری تحت وب

پندار ، حامی محیط زیست و درختان

Paperless Organization

پندار

pol

CRM

مدیریت ارتباط با مشتریان پل

سرعت عمل در پاسخگویی به نیاز مشتریان

بازاریابی ، فروش ، خدمات پس از فروش

فکس ، ایمیل ، پیامک (1=3)

bg6b

بهای تمام شده

نرم افزار یکپارچه مالی تحت ویندوز پایا

فروش و پخش

پذیرش و تعمیرگاهی

پیمانکاری

فروشگاهی

بازرگانی

سیستمهای اتوماسیون مالی و اداری، مدیریت ارتباط با مشتریان پایا

راه حل های سازمانی

سیستم های شرکتی

سیستم های فروشگاهی

پايان تمام محدوديتها

با استفاده از راهكار هاي پويا و انعطاف پذير، فرايندهاي سازمان خود را بهينه و آنها را بر اساس نياز سازمان خود،‌ بومي‌سازي (Customize) نماييد.
پياده سازي راه حل‌هاي تحت وب پايا افزار، سيستم‌هاي شما را بدون مرز مي‌سازد. از هر مكاني و بر روي هر دستگاهي مستقل از سيستم عامل، تنها كافي‌است مرورگر وب خود را باز نموده و وارد سيستم شويد. يعني نياز به نصب نرم افزار و نگهداري از آن و سخت افزار خود نداشته و هزينه هاي مجموعه‌تان را كاهش دهيد.

 • مديريت ارتباط با مشتريان تحت وب پل (CRM)

  مديريت امور بازاريابي، فروش، خدمات پس از فروش و رضايتمندي مشتريان يا ارباب رجوع در هر شركت يا سازمان، از اركان اساسي پويايي و رشد آن مجموعه به شمار مي‌رود. سيستم تحت وب مديريت ارتباط با مشتريان پل (CRM) با امكان ايجاد فرصتهاي فروش و بازارهاي هدف، مشتريان بالقوه ي شما را طبقه بندي نموده و با نگهداري سوابق مذاكرات، مكالمات، مكاتبات و در مجموعه كليه ي ارتباطات في‌مابين و دسترسي به آنها از هر مكان و در هر زمان، يك سازمان فروش بدون مرز براي شما ايجاد مي نمايد.

 • سيستم يكپارچه مالي تحت ويندوز پايا

  نرم افزار يكپارچه‌ي مالي تحت ويندوز پايا، يك پكيج جامع مالي مخصوص شركت هاي متوسط بوده كه داراي زير سيستمهاي حسابداري مالي،‌پيمانكاري، خريد و فروش، انبارداري و حسابداري انبار، اموال و دارائي ثابت، دريافت و پرداخت و چك و بانك، حقوق و دستمزد،‌توليد و بهاي تمام شده و همچنين سيستمهاي تعميرگاهي و پذيرش خودرو، پخش و … مي باشد. ويژگي اصلي سيستم پايا، جامعيت و امكانات گسترده‌ و در عين حال قيمت مناسب آن است.

 • سازمان يكپارچه‌ي الكترونيك تحت وب پايدار

  سيستم جامع مالي تحت وب پايدار با ويژگي‌هاي منحصر به فرد و فرايند محور بودن، امكان دستيابي سريع و به موقع از همه جا و با هر ابزاري را در بستري امن در اختيار شما قرار مي دهد. فرآيندهاي داخلي اتوماسيون مالي و اداري مانند ثبت و تأييديه اسناد حسابداري، گردش درخواست وجه نقد در خزانه داري، درخواست كالا توسط واحدها و خريد كالا، تأييديه‌ي مالي پيش فاكتور و تبديل آن به فاكتور، درخواست مرخصي، گردش مكاتبات نامه هاي وارده و صادره‌ي اداري و … را در يك كارتابل ببينيد و مديريت كنيد.

 • اتوماسیون اداري و گردش مكاتبات تحت وب پندار

  نرم افزار اتوماسيون اداري و تحت وب پندار، يك كارتابل الكترونيك پيشرفته با كاربري آسان و ساده را دراختيار شما قرار مي‌دهد تا كليه‌ي مكاتبات و مراودات خود اعم از نامه‌هاي صادره، فكس‌هاي دريافتي و ارسالي، ايميل‌هاي شخصي يا سازماني، اسكن اسناد و … را در كارتابل خود مشاهده و پاراف (هامش) خود را روي آن درج نموده و در نهايت نامه را ارجاع يا آرشيو نماييد. همه‌ي اين قابليت ها بر روي يك مرورگر وب و در هر دستگاهي با سيستم عامل متفاوت و پس از شناسايي كاربر از طريق توكن OTP قابل دستيابي است.